Wyzwanie- Czytam Fantastykę!

Biorę udział w wyzwaniu - Czytam Fantastykę.

ZASADY WYZWANIA

 • Wyzwanie "Czytam fantastykę" rozpoczyna się z dniem 1 stycznia 2013 roku i trwać będzie do 31 grudnia 2013 roku.
 • Do wyzwania mogą przyłączyć się wszystkie chętne osoby, które posiadają blogi. Przyłączyć można się w dowolnej chwili poprzez pozostawienie komentarza poniżej, wystarczy zwyczajowe "Zgłaszam się" :)
 • Każda chętna osoba proszona jest o zamieszczenie na swoim blogu widocznego powyżej baneru nawiązującego do wyzwania. Baner powinien linkować do tej właśnie strony. Miło by mi było, gdybyście również na swoich blogach zamieścili notkę informującą o tym, że zgłosiliście się do wyzwania (z linkiem do wspomnianej zakładki), dzięki czemu jeszcze więcej osób dowiedziałoby się o wyzwaniu :)
 • Należy w każdym miesiącu trwania wyzwania przeczytać przynajmniej jedną książkę z gatunku fantastyki - dobór literatury pozostawiam już Wam. Oczywiście im więcej tym lepiej :)
 • Każdą przeczytaną książkę należy zrecenzować, następnie opublikować recenzję na swoim blogu oraz podesłać mi link tej recenzji. Linki proszę zamieszczać w komentarzu poniżej, wpisując: autora, tytuł, link do recenzji. Żeby nie było bałaganu, kolejne linkizamieszczajcie pod swoim poprzednim komentarzem. Będzie wówczas ładny porządek z dodawanymi linkami :)
 • Wasza recenzja powinna kończyć się informacją, że książka została przeczytana w ramach omawianego wyzwania. Można to zrobić poprzez krótką tekst, bądź wklejenie baneru, które będą linkować do tej właśnie strony. 
 • Na początku każdego nowego miesiąca pojawiać się będzie krótka informacja z podsumowaniem Waszych dotychczasowych osiągnięć w ramach wyzwania "Czytam fantastykę"
  WIĘCEJ INFORMACJI - TUTAJ 
  ________________________________________
  Moje recenzje, które biorą udział w wyzwaniu:


  1. Zatruty Tron - Celine Kiernan ---> KLIK
  2. Bogini Oceanu - P.C. Cast ---> KLIK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz