środa, 2 stycznia 2013

[250] Zapowiedzi/Nowości- Styczeń 2013

10.01.2013 - Prószyński i S-ka
Chloe, w przeciwieństwie do sióstr, które wkrótce wychodzą za mąż, nie jest gotowa, by się ustatkować. Jej miłość do kłopotów – i kłopoty z miłością – przyciągają jednak uwagę bardzo surowego, seksownego szeryfa, który postanawia nieco poskromić jej dzikość.I nagle Chloe nie może zrobić kroku, by się na niego nie natknąć. Osobowość i enigmatyczny uśmiech Sawyera sprawiają, że każda kobieta błaga, by zakuł ją w kajdanki. Po raz pierwszy w życiu, zamiast omijać prawo, Chloe pragnie mu się podporządkować. Czy buntowniczka zdoła żyć w zgodzie z zasadniczym szeryfem? Czy mimo barwnej przeszłości znajdzie w miasteczku Lucky Harbor trwałe uczucie i spokojną przystań, o której zawsze marzyła?

09.01.2013 - Jaguar
Empyraen, ogromny statek kosmiczny, jest jedynym światem, jaki zna Waverly. Tutaj się urodziła – w pierwszym pokoleniu tych, których noga nigdy nie postała i nie postanie na zniszczonej wojnami ojczystej planecie. Waverly wie, że jej życie zostało już zaplanowane. Poślubi charyzmatycznego Kierana, typowanego na następcę kapitana Empyraen, i wyda na świat kolejne dzieci, których potomstwo zaludni w przyszłości nową Ziemię. Tak trzeba, to obowiązek tych, którzy wyruszyli w kosmos. [więcej]


23.01.2013 - Otwarte
Aria żyje w Reverie – rozwiniętym technologicznie świecie oddzielonym od dzikiej natury szczelną kopułą. Jak wszyscy Osadnicy spędza czas w wirtualnych Sferach dostępnych tylko za pomocą specjalnego Wizjera. Kiedy zostaje wygnana za przestępstwo, którego nie popełniła, wie, że śmierć jest blisko. 
Perry jako Wykluczony musi walczyć o przetrwanie w brutalnym świecie plemiennych wojen, kanibali i eterowych burz. Udaje mu się przeżyć tylko dzięki wyjątkowym zmysłom pozwalającym wyczuć niebezpieczeństwo i ludzkie emocje. [więcej]


10.01.2013 - Amber
Przed wiekami: młody alchemik Cyrus stworzył niezwykły eliksir. Dzięki niemu jego ukochana Seraphina mogła żyć w nieskończoność, przeżywając życie innych ludzi – w zamian za obietnicę, że pozostanie z nim na zawsze. Lecz cena okaże się przerażająca i tragiczna... Czasy współczesne: na autostradzie pod Oakland Seraphina jest świadkiem tragicznego wypadku, który zmienia jej życie. Teraz musi wybierać pomiędzy tym, kim była i kim chce być. Czy odważy sięprzeżyć coś, czego nigdy niezaznała? Poznać jak inne szesnastolatki radość, przyjaźń i uczucie do fantastycznego chłopaka? Czy Cyrus pozwoli jej odejść? Czy będzie musiała wyrzec się szczęścia, by uratować tego, kogo naprawdę kocha?

Ja jestem niesamowicie ciekawa wszystkich czterech tytułów, a wy? Czy któryś szczególnie Was zainteresował? 


Zapraszam Was do polubienia Kochanych Książek na facebooku.

http://www.facebook.com/KochaneKsiazki

15 komentarzy:

 1. Ja mam chrapkę na wszystkie powyższe tytuły :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Interesuje mnie wszystkie powyższe pozycje:
  Zapraszam na:
  http://matraczyta5.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. wszystkie pozycje są bardzo interesujące i z chęcią się z nimi zapoznam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. "Przez burze ognia" i "Blask" wydają mi się interesujące. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkie bym przeczytała, gdyby tylko doba się trochę wydłużyła xd Niestety nie ma tak dobrze ;*

  OdpowiedzUsuń
 6. mam chrapkę na "Przez burze ognia" *.*

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkimi jestem zainteresowana ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkie cztery zapowiadają się świetnie :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Przez burze ognia i blask na pewno bede musiała przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mnie też ciekawią wszystkie cztery :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Interesują mnie zwłaszcza dwie ostatnie pozycje :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie mogę się doczekać Blasku.

  OdpowiedzUsuń
 13. Mnie interesuje najbardziej pierwsza pozycja. :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Czekam na wszystkie wymienione przez Ciebie książki. :)

  OdpowiedzUsuń