piątek, 29 kwietnia 2011

[61] Czasem złoto też się świeci


Autor: Natalie Fields
Tytuł: Czasem złoto też się świeci 
Wydawnictwo: Elf
Ilość stron: 124
Czas czytania: 2 godziny

Moja opinia: Jejku moich uczuć po przeczytaniu tej książki nie da opisać się w pojedynczych słowach. Na początku muszę napisać, że przeczytałam już kilka książek z tej serii. Jednak ta zostaje moim numerem jeden! Zaliczam ją do najlepszej z całej serii. Nie wiem czemu. Ta historia mnie urzekła. Jest w niej coś takiego ,że wg. nie mogłam się od niej oderwać. Czyta się nawet nie szybko ,a wręcz błyskawicznie. Myślę ,że ta powieść ( nie wiem jak nazwać tak krótką książkę ) spodoba się każdemu. Jest krótka, czasami przewidywalna, nie trzeba przy niej główkować. Idealna na godzinę czy dwie.
Główna bohaterka Georgia nie toleruje portali randkowych. Jednak pewnego dnia jej przyjaciółka pokazuje jej konto założone na jednym z tych portali. Na koncie jest zdjęcie jej chłopaka Olivera ,które sama mu zrobiła. Na dodatek w opisie są wszystkie rzeczy ,których ona nie lubi lub po prostu nie wygląda tak jak by tego chciał chłopak z portalu. Jest wstrząśnięta i mówi Oliverowi ,że nie jest chłopakiem jej marzeń. I zrywa z nim.  Wystawia Olivera na próbę. Zakłada fikcyjne konto ze zdjęciem kuzynki swojej przyjaciółki ,która jest śliczna. Umawia się z Oliverem na spotkanie. Lecz na umówione spotkanie nie przychodzi Oliver ,a jego kolega ,który użył jego fotografi. Gorgia próbuje wszystko naprawić. Ale czy chłopak jest wybaczy? Jak potoczą się losy tak zakochanej w sobie pary? POLECAM 

Opis książki: Georgia, w przeciwieństwie do swojej przyjaciółki Keiry, jest wrogiem internetowych portali randkowych. Ale pewnego dnia zdarza się coś, co zmienia jej życie i może ją wciągnąć w grę, którą dotąd uważała za bezsensowną i niebezpieczną. Czy potrafi się temu oprzeć?


5.5/6

13 komentarzy:

 1. Hmm... Ciekawa opowieść. Jeśli zdołam to na pewno przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam i nie bardzo mi się spodobała. CzytałaM lepsze tomy z tej serii. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. czytałam inne książki z tej serii i mi się podobały. jednak tej książki nie czytałam. muszę przeczytać!;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakoś nie mam ochoty na te książki, odstrasza mnie slogan "nie dla mamy..."

  OdpowiedzUsuń
 5. Cała seria jest może i krótka, ale bardzo ciekawa i wciągająca. Akurat tej książki nie czytałam, ale jeśli gdzieś na nią trafię, to na pewno przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedyś, kiedy miałam z jedenaście lat to chciałam przeczytać książki z tej serii, ale nie minął rok, a już mi się odechciało.

  OdpowiedzUsuń
 7. Brzmi dość ciekawie, chociaż faktycznie może być przewidywalnie... Jednak przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeśli kiedyś wpadnie w moje łapki to przeczytam

  OdpowiedzUsuń
 9. Kiedyś przeczytałam tą książkę i stanowczo, tak samo jak Ty, mogę powiedzieć, że to najlepsza książka z tej serii, po którą sięgnęłam. Jest troszkę inna bo cała treść nie polega na uganianiu się za facetem, co jest miłą zmianą ;).

  OdpowiedzUsuń
 10. jak tak szybko się czyta
  to chętnie zaryzykuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Wydaje się byś ciekawa, jak tylko ją spotkam na pewno przeczytam.
  Ps.Zapraszam nn na nika-poleca.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń