środa, 23 marca 2011

[44] Nienawidzę miłości

Autor: Marie Melisou
Tytuł: Nienawidzę miłości
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Ilość stron: 112
Czas czytania: 20-30 minut

Moja opinia: Przeczytawszy już 3 książki z tej serii wziełam kolejne 3. Nie były one złe , po porstu takie króciutkie na chwilę relaxu. Tym razem zabrałam się za ,,Nienawidzę miłości''-książka ta jest em.. makabryczna?! Nie wiem czy takiego słowa powinnam tu użyć. Jest raczej okropna ..nuda i bez sensowna. W tej książce wszystko jest jakoś tak porozrzucane cała książka nie trzyma się kupy. Główna bohaterka mnie irytowała ,powinna się czymś wyróżniać. A ona czym się wyróżniała: lenistwem i brudawctem. Pokój jak by przeszło tornado i wg. nic nigdy jej się nie chciało. Chyba pierwszy raz napisałam ,aż tak negatywną opinię. Nie lubię krytykować książek ale w tej nie miałam żadnego wyboru. Irytowało mnie też to ,że główna bohaterka wciąż mówiła:: nienawidzę tego, nienawidzę tamtego itp.

Główną bohaterką jest Gracja Anna. Książka zapisana jest w formie jej notatnika i krótkich przemyśleć jej matki. Anna musi powtarzać trzecią klasę gimnazjum. Jest przygnębiona ,że musi chodzić z nienzanymi jej osobami. Wciąż coś ją irytuje. Ale już pierwszego dnia w szkole poznaje fajnego chłopaka. Choć cały czas obiecała sobie ,że jej serce jest nieczynne tymczasowo po przykrej sytuacji w jej życiu gdzie jej chłopak rzucił ją dla najlepszej przyjaciółki.  To jednak zaczyna coś do niego czuć. Czy znwou kogoś pokocha? Tego dowiecie się w tej N.U.D.N.E.J książce !!!

Opis książki: Nie dość, że chłopak rzucił ją dla jej najlepszej przyjaciółki, to w dodatku Gracja-Anna musi powtarzać trzecią klasę... Naprawdę życie to dla niej istna udręka! A więc koniec z miłością i do pracy? Niezupełnie... Bo przybycie nowego ucznia o dziwacznym imieniu Ephrussi niweczy wszystkie mocne postanowienia! Jak tu zwrócić na siebie uwagę chłopaka, kiedy nienawidzi się miłości?

2/6

8 komentarzy:

 1. Będę omijała ją szerokim łukiem. Zdecydowanie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Cóż, także podaruję sobie w takim razie tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie, dzięki, po Twojej recenzji mi się odechciało ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Od początku nie miałam na nią ochoty, a z recenzji wywnioskowałam, że i Ty wolałabyś jej nie czytać. Może co za dużo to niezdrowo? Trzeba było zrobić sobie przerwę, zanim przeczytasz kolejne książki z tej serii :)
  Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Skutecznie mnie zniechęciłaś;] Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedyś po nią sięgnęłam i to była najgłupsza rzecz, jaką zrobiłam. Zanudziłam się koszmarnie. ;d

  OdpowiedzUsuń
 7. A mi się podobała, ale skoro Wam się nie podoba to nie radzę czytać innych z tej serii bo ta jest chyba najlepsza. U mnie nn. :)

  OdpowiedzUsuń